Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Szpikowski: lotnisko w Radomiu będzie trzeba zbudować do nowa Odtwórz: Szpikowski: lotnisko w Radomiu będzie trzeba zbudować do nowa
Źródło: TVN24 BiS

Szpikowski: lotnisko w Radomiu będzie trzeba zbudować do nowa

04.04 | - Lotnisko w Radomiu praktycznie trzeba zbudować od nowa, ale nie byłoby tańsze budowanie lotniska w dowolnym miejscu od zera - mówi w programie "Biznes dla Ludzi" w TVN24 BiSMariusz Szpikowski, prezes Przedsiębiorstwa Państwowego "Porty Lotnicze"

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24bis.pl

Ceny prądu. Bartłomiej Derski o opłatach za dystrybucję

Ustaloną ceną objęte zostaną wszystkie rodzaje umów ws. dostaw energii elektrycznej - przewiduje projekt nowelizacji ustawy ws. cen prądu, który w poniedziałek opublikowano na e-stronach Sejmu. Ponadto nowymi przepisami ma być objęta tylko energia elektryczna, a nie stawki sieciowe. - Za dystrybucję ministerstwo mocno obniżyło jeden składnik - opłatę przejściową - wyjaśniał Bartłomiej Derski.

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.