Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Szkolny dziedziniec zamieniony w cmentarz Odtwórz: Szkolny dziedziniec zamieniony w cmentarz
Źródło: tvn24bis

Szkolny dziedziniec zamieniony w cmentarz

16.01 | W czasie ciężkich walk z Państwem Islamskim o Mosul, wyzwolono już część miasta, ale kilka tysięcy islamistów wciąż jest bardzo groźnych dla nacierających żołnierzy irackich oraz przede wszystkim dla przebywających w mieście cywilów. Ich problemem stało się to, że bojownicy mają pod kontrolą rejon miejskich cmentarzy. Irakijczycy nie mogą tam normalnie pożegnać zabitych lub zmarłych bliskich. W cmentarze zamieniają się więc skwery, szkolne dziedzińce czy po prostu przydomowe posesje.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.