Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

"Baśniowa kraina" na północy Europy. Podróż do Szkocji Odtwórz: "Baśniowa kraina" na północy Europy. Podróż do Szkocji
Źródło: TVN24 BiS

"Baśniowa kraina" na północy Europy. Podróż do Szkocji

20.10 | - To jest w pewnym stopniu baśniowa kraina. Symbolem Szkocji jest jednorożec, czyli dość baśniowy stwór - powiedział Rafał Śliżyński, autor bloga "Przekraczając granice". - Szkocja, szczególnie północno-wschodnia część, to gratka dla ornitologów, widzieliśmy na własne oczy maskonury - opowiadała Renata Rakowska. To jednak niejedyne atrakcje. Podróżniczka zwróciła uwagę, że "można powiedzieć, że Szkocja zamkami stoi". Jest tam ich bowiem ponad 300. - Nasze ulubione zamek w Stiling wyróżnia się największą salą bankietową (...) drugi to zamek Eilean Donan, w którym były kręcone takie filmy jak "Nieśmiertelny", czy jedna z serii Jamesa Bonda - wskazała Renata Rakowska. Materiał z programu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.