Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Szef UOKiK o opiece frankowiczów przez rzeczników konsumentów Odtwórz: Szef UOKiK o opiece frankowiczów przez rzeczników konsumentów
Źródło: tvn24

Szef UOKiK o opiece frankowiczów przez rzeczników konsumentów

4.10 | - Pewne działania konsument będzie musiał sam zrobić, ale ciągle może mieć opiekę rzecznika (konsumenta lub finansowego - red.) - wyjaśnił prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów Marek Niechciał.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: [2019 Cable News Network All Rights Reserved]

Włamał się do domu i zasnął w łazience

Do niecodziennego włamania doszło w piątek niedaleko Cleveland w hrabstwie Ashland. Sprawcą była koza. Rogaty intruz uderzył kilka razy w szklane drzwi w jednym z domów, zbił je i wszedł do środka. Kiedy 18-letni Logan Keathely wrócił do domu ze szkoły, najpierw zobaczył na podjeździe niespokojnego owczarka niemieckiego. Wszedł do domu przez stłuczone drzwi i znalazł w łazience śpiącego rogatego intruza.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.