12 listopada wolny od pracy

Rzecznik o decyzji prezydenta w sprawie dnia wolnego 12 listopada Odtwórz: Rzecznik o decyzji prezydenta w sprawie dnia wolnego 12 listopada
Źródło: tvn24

Rzecznik o decyzji prezydenta w sprawie dnia wolnego 12 listopada

29.10 | Andrzej Duda podpisze ustawę wprowadzającą dodatkowy dzień wolny od pracy 12 listopada tego roku - zapewnił na Twitterze rzecznik prezydenta Błażej Spychalski. Co ciekawe, kilkadziesiąt minut wcześniej Spychalski przekonywał, że "dzisiaj ciężko jest mówić jaka będzie decyzja, bo nie znamy ostatecznego kształtu ustawy, która wpłynie na biurko prezydenta".

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Najdłuższy morski most na świecie

Już we wtorek odbędzie się uroczyste otwarcie najdłuższego mostu morskiego na świecie. Liczące 55-kilometrów przeprawa połączy chińskie Makau z Hongkongiem. Cała inwestycja pochłonęła aż 20 miliardów dolarów.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.