3...2...1...

Świąteczny zakupy Polaków, czyli jak nie dać nabić się w butelkę? Odtwórz: Świąteczny zakupy Polaków, czyli jak nie dać nabić się w butelkę?
Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Świąteczny zakupy Polaków, czyli jak nie dać nabić się w butelkę?

14.12 | Jakub Lewandowski z Grupy Dobrych Trenerów "Pasja" tłumaczył w programie Otwarcie Dnia", jak robić zakupy świąteczne z głową i nie dać nabić się w butelkę sprzedawcom.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Spektakularne wyburzenie w Kolumbii. Most zmienił się w stertę gruzu

12.07 | To było kontrolowane wyburzenie w Kolumbii. Wystarczyło kilka sekund i wielki most zamienił się w stertę gruzu. Wyburzenie było konieczne, bo część konstrukcji zawaliła się kilka miesięcy temu, doprowadzając do śmierci 9 robotników, więc trzeba było dokończyć destrukcji. Most znajdował się przy drodze łączącej Bogotę z miastem Villavicencio w środkowej Kolumbii. Wszystko przebiegło zgodnie z planem, a przeprawa zostanie postawiona od nowa.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy