Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Świąteczna taksówka. Lampki na aucie ważą 11 kilogramów Odtwórz: Świąteczna taksówka. Lampki na aucie ważą 11 kilogramów
Źródło: TVN24 BiS

Świąteczna taksówka. Lampki na aucie ważą 11 kilogramów

19.12 | W amerykańskim mieście Raleigh taksówkarz Dwight Robinett z okazji świat Bożego Narodzenia ozdabia swoje auto lampkami. Dekoracje przykrywające taksówkę ważą około 11 kilogramów, a ich założenie zajmuje prawie 40 godzin. Co roku kierowca stara się pokazać nową wersję świecącego wozu. Auto budzi wielkie zainteresowanie, ale właściciel przyznaje, że miewa też w związku z tym kłopoty. - Gdy ludzie widzą moją taksówkę, gorączkowo machają rękami. Nie wiem, czy zamawiają taksówkę, czy po prostu mnie pozdrawiają – mówi taksówkarz. Program "24 Godziny" od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 BiS

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.