Wideo dnia TVN24 BiŚ

Świat technologii: hakerzy zaatakowali PlayStation i Xbox, ale można się przed nimi zabezpieczyć Odtwórz: Świat technologii: hakerzy zaatakowali PlayStation i Xbox, ale można się przed nimi zabezpieczyć
Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Świat technologii: hakerzy zaatakowali PlayStation i Xbox, ale można się przed nimi zabezpieczyć

29.12 | Istatnio hakerzy zaatakowali sklep PlayStation, a ostatnio całkowicie uniemożliwili logowanie się do systemu użytkowników konsoli Sony oraz Microsoft. - Prawdopodobnie żadnych danych nie wykradziono. Atak ograniczył się do przeciążenia sieci, atakujący odcięli użytkowników, ale prawdopodobnie nie wykradli żadnych danych - podkreślił Paweł Pilarczyk, redaktor naczelny "PC Lab". Jego zdaniem korzystanie z konsol jest bezpieczne, ale "jak wszystko w internecie jest obarczone pewnym ryzykiem". Dlatego polega stosować kilka prostych zasad podczas korzystania z takich urządzeń.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Borys-Szopa: wypłaty 500 plus będą w miarę możliwości jak najszybciej

1.07 | - Pieniądze od pierwszego lipca będą na koncie samorządów. Chcemy obalić mit, że chcemy dokonać wypłat w październiku. Rządowi premiera Mateusza Morawieckiego bardzo zależy na tym, by wypłaty były w miarę możliwości jak najszybciej - powiedziała na antenie TVN24 minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.