Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

"Świat", 12.03 Odtwórz: "Świat", 12.03
Źródło: TVN24 Biznes i Świat

"Świat", 12.03

12.03 | - Bardzo chory człowiek wie, że tylko siła i determinacja w działaniach ofensywnych oznaczają, że będzie trwał. Inaczej straci wszystko - komentował w programie "Świat" w TVN24 Biznes i Świat doniesienia o możliwych problemach ze zdrowiem Władimira Putina gen. Gromosław Czempiński. Gen. Roman Polko zauważył z kolei, że słabość prezydenta może sprawić, że do głosu dojdą twardogłowi generałowie. - Mogą być realizowane działania konfrontacyjne z NATO, a jednocześnie trudno będzie wskazać, kto za nie odpowiada - ocenił.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.