Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Świat, 02.03 Odtwórz: Świat, 02.03
Źródło: TVN24 BiS

Świat, 02.03

02.03 | - Po odesłaniu Komisji Weneckiej do lasu, notowania PiS-u mogą wzrosnąć – powiedział w programie Świat w TVN24 BiS Aleksander Kwaśniewski i dodał: „elektorowi PiS-u to się będzie podobało”. Jeżeli Polska nie uwzględniłaby opinii Komisji, to zdaniem byłego prezydenta „będziemy traktowani jako kraj kłopotów, a nie partner”. - W rządzie toczy się walka, między pragmatykami a ideologami – powiedział gość Katarzyny Kolendy – Zaleskiej i dodał: „ideolodzy mówią, że nikt nam nie będzie pluł w twarz, a pragmatycy - że to będzie miało negatywne skutki”. - Obawiam się, że ideologowie w PiS-ie są silniejsi – podsumował Aleksander Kwaśniewski.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.