Wideo dnia TVN24 BiŚ

Super Bowl - sportowe i telewizyjne święto Ameryki. Ma fanów także nad Wisłą Odtwórz: Super Bowl - sportowe i telewizyjne święto Ameryki. Ma fanów także nad Wisłą

Super Bowl - sportowe i telewizyjne święto Ameryki. Ma fanów także nad Wisłą

5.02 | W najbliższą niedzielę odbędzie się największe sportowe i telewizyjne święto w USA. W wielkim finale NFL zagrają Carolina Panthers i Denver Broncos. Super Bowl budzi nie tylko emocje sportowe, ale jest też smakowitych kąskiem dla inwestorów. Za 30-sekundowy spot reklamowy emitowany przed meczem zapłacić trzeba ok. 5 mld dol. Jacek Śledziński, manager polskiej drużyny futbolu Warsaw Eagles był gościem TVN24 Biznes i Świat i opowiedział o zasadach gry amerykańskiego sportu oraz tłumaczył na czym polega jego fenomen.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Borys-Szopa: wypłaty 500 plus będą w miarę możliwości jak najszybciej

1.07 | - Pieniądze od pierwszego lipca będą na koncie samorządów. Chcemy obalić mit, że chcemy dokonać wypłat w październiku. Rządowi premiera Mateusza Morawieckiego bardzo zależy na tym, by wypłaty były w miarę możliwości jak najszybciej - powiedziała na antenie TVN24 minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.