Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Stephen Mull: jesteśmy bardzo zadowoleni, że Polacy zdecydowali się kupić Patrioty Odtwórz: Stephen Mull: jesteśmy bardzo zadowoleni, że Polacy zdecydowali się kupić Patrioty
Źródło: TVN24 BiS

Stephen Mull: jesteśmy bardzo zadowoleni, że Polacy zdecydowali się kupić Patrioty

28.04 | Stephen Mull, ambasador USA w Polsce stwierdził w programie "Świat" w TVN24 Biznes i Świat, że jako Amerykanin chciałby, aby Polacy kupowali jak najwięcej amerykańskiego sprzętu wojskowego. - Ale to (że Polska zrezygnowała z zakupu helikopterów Black Hawk - red.) jest suwerenną decyzją Polski. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Polacy zdecydowali się kupić Patrioty. Uważamy, że to najlepsze na świecie pociski w tarczy antyrakietowej. To sygnalizuje, że jakość naszego partnerstwa wojskowego będzie na zupełnie innym poziomie. Polski przemysł i wojsko będą uczestniczyć w modernizacji tego systemu, bo USA będzie używać go co najmniej 30-35 lat. Planujemy modernizować ten system. Udział Polski w całym procesie modernizacji będzie bardzo korzystny dla Polskiego bezpieczeństwa - mówił Stephen Mull.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.