Wideo dnia TVN24 BiŚ

Starcie komiksowych gigantów. Długo wyczekiwana premiera Odtwórz: Starcie komiksowych gigantów. Długo wyczekiwana premiera
Źródło: TVN24 BiS

Starcie komiksowych gigantów. Długo wyczekiwana premiera

28.03 | Już 1 kwietnia długo wyczekiwana premiera filmu "Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości". Choć wytwórnia nie podaje oficjalnych danych, to mówi się, że film kosztował 250 milionów dolarów. To budżety najdroższych produkcji jak "Awatar", czy jeden z części "Piratów z Karaibów". Choć jak wskazuje Marcin Cisowski z Moviemag.pl wraz z kosztami marketingu cena filmu rośnie do niebagatelnych 400 milionów dolarów. I powoduje, że ten film będzie najdroższym w historii kina.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Borys-Szopa: wypłaty 500 plus będą w miarę możliwości jak najszybciej

1.07 | - Pieniądze od pierwszego lipca będą na koncie samorządów. Chcemy obalić mit, że chcemy dokonać wypłat w październiku. Rządowi premiera Mateusza Morawieckiego bardzo zależy na tym, by wypłaty były w miarę możliwości jak najszybciej - powiedziała na antenie TVN24 minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.