Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych o zatrzymaniach siedmiu byłych urzędników KNF Odtwórz: Rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych o zatrzymaniach siedmiu byłych urzędników KNF
Źródło: tvn24

Rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych o zatrzymaniach siedmiu byłych urzędników KNF

06.12 | - Zatrzymania to kolejny etap śledztwa związanego z działaniem SKOK-u Wołomin i szeregiem nieprawidłowości, które zostały tam zidentyfikowane - powiedział w rozmowie z TVN24 Stanisław Żaryn, rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych Mariusza Kamińskiego.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Bartłomiej Derski o doniesieniach "Dziennika Gazety Prawnej''

Ponad 16 miliardów złotych w skali roku może kosztować budżet ręczne sterowanie cenami energii elektrycznej - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.