Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Wiceminister o sytuacji na rynku pracy: mamy problem z długotrwale bezrobotnymi Odtwórz: Wiceminister o sytuacji na rynku pracy: mamy problem z długotrwale bezrobotnymi
Źródło: tvn24bis

Wiceminister o sytuacji na rynku pracy: mamy problem z długotrwale bezrobotnymi

05.09| Faktycznie są regiony w kraju, w których faktycznie to bezrobocie jest śladowe, choć mamy też jeszcze tereny, gdzie bezrobocie jest dwucyfrowe - przyznał w rozmowie z TVN24BiS podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed. Wiceszef resortu stwierdził, że "mamy problem z osobami długotrwale bezrobotnymi, czyli z tymi, które są powyżej 12 miesięcy na bezrobociu".

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: 2019 Cable News Network All Rights Reserved

W czasie snu połknęła pierścionek zaręczynowy

Mieszkanka San Diego połknęła zaręczynowy pierścionek podczas snu. Wszystko dlatego, że we śnie kazał jej to zrobić narzeczony. W odzyskaniu pierścionka pomógł lekarz.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.