Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Spektakularne ataki hakerów Odtwórz: Spektakularne ataki hakerów
Źródło: TVN24 BiS

Spektakularne ataki hakerów

8.09 | Dane nawet 380 tysięcy kart płatniczych, należących do klientów British Airways, mogły trafić w ręce hakerów. System ponoć jest już bezpieczny, ale cyberataków jest coraz więcej. Stany Zjednoczone od wielu lat oskarżają Koreę Północną o ataki na amerykańskie firmy i instytucje, co powoduje milionowe straty dla światowej gospodarki. Rosja podejrzewana jest z kolei o kradzież maili Partii Demokratycznej przed ostatnimi wyborami prezydenckimi w USA. O spektakularnych atakach w świecie wirtualnym, ale stratach realnych, opowiadał Jan Niedziałek.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.