Wideo dnia TVN24 BiŚ

Solo przez Azję, czyli kobieca podróż rowerem Odtwórz: Solo przez Azję, czyli kobieca podróż rowerem

Solo przez Azję, czyli kobieca podróż rowerem

05.10 | "Pokaż nam świat" - Ewa Świderska zdecydowała się na wyjątkową podróż po świecie. Wyruszyła samotnie rowerem, na który, jak sama mówi, przeniosła część swojego życia. Zaczynała od zwiedzania Polski, później wyruszyła w głąb Europy, a następnie Azji. Podróżniczka przyznaje, że podczas rowerowych wypraw trzeba być przygotowanym na różne warunki. Dziennie pokonywała około 70 km.

Z rynków

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.

Rodzina 500 plus

Źródło: tvn24

Borys-Szopa: wypłaty 500 plus będą w miarę możliwości jak najszybciej

1.07 | - Pieniądze od pierwszego lipca będą na koncie samorządów. Chcemy obalić mit, że chcemy dokonać wypłat w październiku. Rządowi premiera Mateusza Morawieckiego bardzo zależy na tym, by wypłaty były w miarę możliwości jak najszybciej - powiedziała na antenie TVN24 minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa.