Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Rzecznik MŚP o składkach na ZUS w innych krajach Odtwórz: Rzecznik MŚP o składkach na ZUS w innych krajach
Źródło: TVN24 BiS

Rzecznik MŚP o składkach na ZUS w innych krajach

26.06 | Gość TVN24 BiS podał przykład Wielkiej Brytanii, gdzie funkcjonuje niski ryczałt powiązany z dochodem. - W Wielkiej Brytanii do dochodu (po przeliczeniu na złote - red.) 2800 złotych, składka wynosi 60 złotych, a od 2800 złotych do 8000 złotych - 320 złotych, to każdy w Polsce by zapłacił - wskazał Adam Abramowicz, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców. Jeszcze inaczej jest w Niemczech. - Tam przedsiębiorcy mają dobrowolność opłacania składki ZUS-owskiej - wyjaśniał. Zdaniem Rzecznika MŚP, takie rozwiązanie można byłoby wprowadzić w Polsce.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: TVN

"Starsza pani musi fiknąć" - zwiastun

Nowy program "Starsza pani musi fiknąć" to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo! Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.