Strajk w LOT

Sipiński o strajku w PLL LOT Odtwórz: Sipiński o strajku w PLL LOT
Źródło: tvn24

Sipiński o strajku w PLL LOT

24.10 | Zdaniem Dominika Sipińskiego z Polityki Insight "jest całkowity pat". - Związki zawodowe nie zamierzają odpuścić, prezes też nie zamierza odpuścić, a nawet zamierza jeszcze bardziej eskalować ten konflikt. W tej chwili nie widać jak ten konflikt mógłby zostać rozwiązany wewnątrz. Wydaję mi się, że tu niezbędna jest interwencja z zewnątrz, polityków, premiera, czy mediatora - ocenił gość TVN24.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Robot-artysta z Wielkiej Brytanii

11.02 | Inżynierowie z Wielkiej Brytanii pracują nad robotem artystą. Ai-da, niczym wytrawny rysownik, będzie na żywo szkicował twarze pozujących mu osób. Naukowcy z Engineered Arts chcą też, by Ai-da wchodził z publicznością w interakcje. Pierwszy występ robota rysownika odbędzie się w maju na Uniwersytecie w Oksfordzie.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.