Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Siedmiolatek zaatakował nauczycielkę. Policja zakuła go w kajdanki Odtwórz: Siedmiolatek zaatakował nauczycielkę. Policja zakuła go w kajdanki
Źródło: tvn24bis

Siedmiolatek zaatakował nauczycielkę. Policja zakuła go w kajdanki

30.01 | To sprawa, która wywołała dyskusję za oceanem. Policja wyprowadziła z przedszkola w kajdankach chłopca, który zaatakował nauczycielkę. Władze sądowe zastanawiają się teraz, co zrobić z dzieckiem, a opinia publiczna i rodzice chłopca pytają, czy takie działania były uzasadnione. Policja zapewnia, że interwencja została przeprowadzona zgodnie ze standardami, bo 7-latek był agresywny i zaatakowana nauczycielka ledwie sobie z nim poradziła.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.