3...2...1...

Sieci handlowe wydłużają godziny pracy. "Trzeba znowelizować ustawę" Odtwórz: Sieci handlowe wydłużają godziny pracy. "Trzeba znowelizować ustawę"
Źródło: tvn24bis

Sieci handlowe wydłużają godziny pracy. "Trzeba znowelizować ustawę"

09.03 | Część sieci i galerii handlowych przygotowując się do niedzielnego zakazu handlu zdecydowała się na wydłużenie pracy w piątki i soboty. - Jesteśmy temu przeciwni. Należy znowelizować ustawę tak, aby niedziela doba zaczynała się w sobotę o 22 a kończyła o 5 rano w poniedziałek - uważa Alfred Bujara, przewodniczący NSZZ „Solidarność” Handlu.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24bis

Na co wybrać się do kina? "Ten film trzyma w napięciu"

21.08 | Film "Sicario 2: Soldado" to kawał dobrego kina. To jest ten typ seansu, kiedy siedzimy na krawędzi kinowego fotela i nie chcemy odwrócić wzroku choć na chwilę. To jest trzymające w napięciu, dobre kino - mówiła w TVN24 BiS Ewelina Woźnica z TVN24.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy