Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Jak oszczędzić na wakacjach? Odtwórz: Jak oszczędzić na wakacjach?
Źródło: TVN24 BiS

Jak oszczędzić na wakacjach?

8.08 | Wakacje w środku sezonu co roku mają rzesze zwolenników. Ale podczas, kiedy sierpień jest miesiącem najwyższych cen, wystarczy chwila cierpliwości, żeby zaoszczędzić. - O tym piszą wszystkie gazety już w lipcu, że sierpień jest tym miesiącem, kiedy ceny biletów lotniczych rosną. Ale poczekajmy na wrzesień, wtedy ceny znów spadną - mówi Sergiusz Pinkwart, podróżnik. Kolejną złotą radą jest zabrać ze sobą na wyjazd dolary. W egzotycznych krajach mieszkańcy często rozumują: 1 euro = 1 dolar. A dla Polaków to różnica rzędu złotówki - radzi gość TVN24 BiS. Więcej o wakacyjnych oszczędnościach w materiale wideo

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.