Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

"Ściągali tam różni szpiedzy". Co ma wspólnego Portugalia z Jamesem Bondem? Odtwórz: "Ściągali tam różni szpiedzy". Co ma wspólnego Portugalia z Jamesem Bondem?
Źródło: TVN24 BiS

"Ściągali tam różni szpiedzy". Co ma wspólnego Portugalia z Jamesem Bondem?

25.11 | - W czasach wojny w Estoril mieszkało wielu ciekawych ludzi. Portugalia była krajem neutralnym, więc ściągali tam różni szpiedzy - opowiada Janusz Stanisław Andrasz, który na Półwyspie Iberyjskim spędził 10 lat. Jedną z osób, którą było można tam spotkać był Ian Fleming, twórca Jamesa Bonda. - Siedział sobie w kasynie. Było to wygodne miejsce spotkań. Myślę, że na miejscu naoglądał się takich niesamowitych akcji między nazistami i aliantami, że na pewno pomysł zakiełkował - wskazuje gość cyklu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: TVN

"Starsza pani musi fiknąć" - zwiastun

Nowy program "Starsza pani musi fiknąć" to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo! Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.

Likwidacja OFE

Źródło: TVN24 BiS

Jak będzie wyglądała likwidacja OFE?

28.05 | OFE zostaną zlikwidowane, a wszystkie oszczędności tam zgromadzone zostaną automatycznie przekazane do IKE. Będzie się to wiązać z 15-procentową opłatą przekształceniową. Opłaty nie będzie, jeśli członek OFE zdecyduje, by oszczędności trafiły do ZUS. O szczegółach w TVN24 BiS mówił Paweł Blajer.