Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Sawicki: nie ma podstaw ku temu, żeby ogłaszać stan klęski żywiołowej Odtwórz: Sawicki: nie ma podstaw ku temu, żeby ogłaszać stan klęski żywiołowej
Źródło: tvn24

Sawicki: nie ma podstaw ku temu, żeby ogłaszać stan klęski żywiołowej

25.08 | Sawicki potwierdził, że rząd nie wprowadził stanu klęski żywiołowej. - Stan klęski żywiołowej nie sprawi, że po jej ogłoszeniu spadnie deszcz pieniędzy i zacznie padać (deszcz - red.). Nie zmienia to nic w zakresie pomocy rolnikom. Może na rolników i na innych obywatelki nakładać inne obowiązki. A dziś nie mamy problemów zaopatrzenia w żywność ani sklepów ani osób fizycznych, więc nie ma podstaw ku temu, żeby ogłaszać stan klęski żywiołowej. Błędnie mówi się rolnikom, że jeśli ogłosimy stan klęski żywiołowej to natychmiast będą dodatkowe pieniądze. Nie. Budżet z tego tytułu nie ulega zmianie - wyjaśniał Marek Sawicki.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: TVN

"Starsza pani musi fiknąć" - zwiastun

Nowy program "Starsza pani musi fiknąć" to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo! Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.