3...2...1...

Samotny lot na urlop Odtwórz: Samotny lot na urlop
Źródło: TVN24 BiS

Samotny lot na urlop

Tego lotu Karon Grieve zapewne nie zapomni do końca życia. A to dlatego, że kiedy weszła na pokład samolotu lecącego z Glasgow na Kretę, okazało się, że ma cały samolot tylko dla siebie. 57-latka nie ukrywa, że w czasie czterogodzinnego lotu czuła się wyjątkowo. Pilot zwracał się do niej po imieniu i na bieżąco informował nad jakim krajem właśnie się znajdują. Kobieta za podróż, podczas której traktowana była jak VIP, zapłaciła jedynie 46 funtów, czyli około 220 złotych. Materiał programu "24 Godziny".

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24bis

Pawlikowski nagrodzony w Cannes. "To certyfikat, że film warto obejrzeć"

20.05 | Paweł Pawlikowski otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię za dramat "Zimna wojna" podczas sobotniej uroczystości rozdania nagród 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. - To jedno z najbardziej istotnych wyróżnień, które można zdobyć podczas tego festiwalu. Jeśli uda się zdobyć choć jedną nagrodę w czasie festiwalu, to jest to certyfikat jakości, że ten film warto obejrzeć - mówiła w TVN24 BiS Ewelina Woźnica.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy