3...2...1...

Sal jest częścią Wysp Zielonego Przylądka, ale wcale nie jest taka zielona Odtwórz: Sal jest częścią Wysp Zielonego Przylądka, ale wcale nie jest taka zielona

Sal jest częścią Wysp Zielonego Przylądka, ale wcale nie jest taka zielona

4.11 | Solanki, miraże, surfing - te i inne atrakcje czekają na nas na wyspie Sal, jednej z 26 wysp składających się na Republikę Zielonego Przylądka. Przekonał się o tym Paweł Fabrykiewicz, który o swojej wyprawie w to miejsce opowiadał w programie "Pokaż nam Świat". - Do niedawna była to kolonia portugalska, dopiero w 1975 roku uzyskała niepodległość, więc jest tam taki miks kultury afrykańskiej i portugalskiej - mówił gość TVN24BiS.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty TVN

"To najzabawniejsze show w świecie mody"

Najpiękniejsze i najbardziej znane modelki, najnowsza kolekcja luksusowej bielizny i najdroższy biustonosz wart milion dolarów. Prestiż pokazu Victoria's Secret jest w świecie mody niepodważalny.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.