Ceny prądu w 2019 roku

Rzecznik prezydenta o ustawie obniżającej akcyzę na energię Odtwórz: Rzecznik prezydenta o ustawie obniżającej akcyzę na energię

Rzecznik prezydenta o ustawie obniżającej akcyzę na energię

- Oczywiście można mówić, że to mogło wyglądać lepiej, mogło być tworzone wcześniej. Natomiast jeżeli wszystkie siły parlamentarne, polityczne popierają projekt, to trudno żeby prezydent nie spełnił woli parlamentu i nie podpisał tego - powiedział w programie "Kawa na ławę" w TVN24 rzecznik prezydenta Błażej Spychalski. Spychalski zaznaczył też, że jest to ustawa "oczekiwana przez społeczeństwo".

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty o Świecie TVN24 BiS

Ekstremalny trzyminutowy lot

Założył na plecy skrzydło wyposażone w cztery silniki odrzutowe i przeleciał wysoko nad Dubajem. Francuski wyczynowiec Vince Reffet wykonał ekstremalny trzyminutowy lot. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.