Strajk w LOT

Rzecznik PLL LOT o zawieszeniu strajku Odtwórz: Rzecznik PLL LOT o zawieszeniu strajku
Źródło: tvn24

Rzecznik PLL LOT o zawieszeniu strajku

27.10 | - Musimy uzgodnić sekwencję działań ze związkami zawodowymi i upewnić się, że razem dobrze rozumiemy to, co w tym porozumieniu zostało zapisane - powiedział w rozmowie z TVN24 Adrian Kubicki, rzecznik prasowy PLL LOT. - Strajk jest zawieszony, rejsy będą powoli wracały do normy, liczymy, że (przywróceni - red.) pracownicy jak najszybciej rozpoczną loty naszymi samolotami, ale pewne utrudnienia mogą jeszcze potrwać przez kilka dni, dlatego że bardzo wiele osób przebywało na zwolnieniach chorobowych - dodał.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty o Świecie TVN24 BiS

"To prawdziwa legenda". Lokomotywa parowa wróciła na tory

W obwodzie twerskim, około 350 kilometrów na wschód od Moskwy, znajduje się lokomotywa parowa, która od ponad 40 lat odbywa regularne kursy. Tory nie ucierpiały podczas bombardowań w trakcie wojny, a renesans przedsięwzięcia to głównie efekt wysiłków pewnego pasjonata dawnych kolei. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.