Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Rząd musi znaleźć dodatkowe miliardy. Program 500+ droższy od założeń Odtwórz: Rząd musi znaleźć dodatkowe miliardy. Program 500+ droższy od założeń
Źródło: TVN24 BiS

Rząd musi znaleźć dodatkowe miliardy. Program 500+ droższy od założeń

28.12 | Koszty priorytetowej obietnicy Prawa i Sprawiedliwości w górę i to o kilka miliardów złotych. Do takich wniosków doszło ministerstwo finansów po ponownym przeliczeniu kosztów wprowadzenia programu 500 zł na dziecko. Zamiast 13,5 mld w 2016 roku oraz 16,5 mld zł w 2017 roku zapisanych w pierwotnym projekcie, obietnica ma kosztować w tych latach odpowiednio 17,2 oraz 23 mld złotych. Zgodnie z zapowiedziami rządu program Rodzina 500+ ma ruszyć od 1 kwietnia przyszłego roku

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.