Wideo tvn24bis.pl

Zawody w cenie Odtwórz: Zawody w cenie

Zawody w cenie

27.05 Czy mamy rynek pracy "dla pracownika"? W których zawodach jest nadwyżka kandydatów, w których i brakuje? "Optymalną sytuacją w Barometrze zawodów jest stan, kiedy wszystkie zawody znajdują się w równowadze. Oznacza to rynek pracy zbalansowany pod kątem liczby ofert pracy i dostępności odpowiednio wykwalifikowanych pracowników" - czytamy w Barometrze Zawodów 2017. W raporcie możemy także przeczytać jakie są główne przyczyny niedoborów kadrowych, jest brak doświadczenia zawodowego u kandydatów, niewielka liczba kandydatów na rynku oraz nieatrakcyjne wynagrodzenie przez pracodawców.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: [2019 Cable News Network All Rights Reserved]

Biały Dom gotowy na Święta Bożego Narodzenia

Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych Melania Trump i Biały Dom przystrojony na Święta Bożego Narodzenia. Świąteczne ozdoby przygotowane pod patriotycznym hasłem: "Duch Ameryki".

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.