Strajk w LOT

Wiceszefowa Związku Zawodowego Personelu Pokładowego i Lotniczego o strajku w PLL LOT Odtwórz: Wiceszefowa Związku Zawodowego Personelu Pokładowego i Lotniczego o strajku w PLL LOT
Źródło: tvn24

Wiceszefowa Związku Zawodowego Personelu Pokładowego i Lotniczego o strajku w PLL LOT

29.10 | Wiceszefowa Związku Zawodowego Personelu Pokładowego i Lotniczego Agnieszka Szelągowska przyznała, że bardzo by chciała, aby doszło do porozumienia przed godziną 14. - Będziemy nad tym pracować. Przystępujemy do negocjacji z dobrą wiarą - podkreśliła.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty o Świecie TVN24 BiS

"To prawdziwa legenda". Lokomotywa parowa wróciła na tory

W obwodzie twerskim, około 350 kilometrów na wschód od Moskwy, znajduje się lokomotywa parowa, która od ponad 40 lat odbywa regularne kursy. Tory nie ucierpiały podczas bombardowań w trakcie wojny, a renesans przedsięwzięcia to głównie efekt wysiłków pewnego pasjonata dawnych kolei. Materiał "Faktów o Świecie" TVN24 BiS.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.