Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Rozmowy ostatniej szansy w Mińsku Odtwórz: Rozmowy ostatniej szansy w Mińsku
Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Rozmowy ostatniej szansy w Mińsku

11.02 | Jeżeli spojrzymy na rozwój negocjacji to widzimy, że Putinowi udaje się selekcjonować swoich rozmówców zgodnie z jego własnymi oczekiwaniami. Skutecznie wykluczył USA i Unię Europejską, skutecznie omijał wcześniej Ukrainę, a w pewnym etapie dołączył do rozmów separatystów. To jest prowokacyjne zachowanie. Dzisiaj Europa reprezentowana jest przez dwa państwa - powiedział w programie "Otwarcie Dnia" Konrad Szymański z PiS. - Jak dodał, Europa dzisiaj reprezentowana jest przez dwa państwa, które mają dużo większy poziom obojętności na problemy bezpieczeństwa Europy Środkowej. Zdaniem Bogusława Sonika z PO, Europa jest w pewnym stopniu bezradna i chciałaby mieć spokój jeśli chodzi o konflikt na Ukrainie.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: TVN

"Starsza pani musi fiknąć" - zwiastun

Nowy program "Starsza pani musi fiknąć" to zabawna, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji telewizyjna przygoda, w której udział biorą matki (lub w niektórych przypadkach ojcowie) wraz ze swoim znanym dzieckiem albo dziecko ze znanym rodzicem. Razem spełniają niezrealizowane dotąd, niekiedy ekstremalne marzenia o wspólnych podróżach i unikalnych chwilach spędzonych razem. Czas poznać swoich bliskich na nowo! Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udadzą się na niezapomnianą wyprawę.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.

Likwidacja OFE

Źródło: TVN24 BiS

Jak będzie wyglądała likwidacja OFE?

28.05 | OFE zostaną zlikwidowane, a wszystkie oszczędności tam zgromadzone zostaną automatycznie przekazane do IKE. Będzie się to wiązać z 15-procentową opłatą przekształceniową. Opłaty nie będzie, jeśli członek OFE zdecyduje, by oszczędności trafiły do ZUS. O szczegółach w TVN24 BiS mówił Paweł Blajer.