Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

"Są ludzie, którzy spędzają na niej całe życie". Podróżnik o Route 66 Odtwórz: "Są ludzie, którzy spędzają na niej całe życie". Podróżnik o Route 66
Źródło: TVN24 BiS

"Są ludzie, którzy spędzają na niej całe życie". Podróżnik o Route 66

14.07 | Route 66 ma cztery tysiące kilometrów długości, więc podróż nią może zająć raptem kilka dni, ale są ludzie, którzy spędzają na niej całe życie - powiedział Artur Owczarski, autor książki "Droga 66. Droga Matka: o historii, legendzie, podróży". Kadry z tej legendarnej trasy wykorzystywano w wielu filmach, najlepsze lata ma ona już jednak za sobą. - Gdy autostrada zastąpiła drogę 66 skończyły się fundusze. W wielu miejscach przestano o nią dbać, częściowo trafiła w ręce prywatne, w innych miejscach jest tak dziurawa, że jest po prostu zamknięta - opowiadał gość programu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.