Likwidacja OFE

Rosyjski polityk chce karać za drwiny z piłkarzy Odtwórz: Rosyjski polityk chce karać za drwiny z piłkarzy
Źródło: TVN24 BiS

Rosyjski polityk chce karać za drwiny z piłkarzy

20.06 | Witalij Miłonow, deputowany do rosyjskiej Dumy z partii "Jedna Rosja" proponuje kary za drwiny z rosyjskiej reprezentacji piłkarskiej. Polityk uważa, że za wyśmiewanie zawodników Sbornej powinna grozić kara grzywny w wysokości 10 tysięcy rubli, czyli około 180 dolarów. Miłonow uważa, że piłkarze powinni czuć wsparcie, a nie "padać ofiarą niesmacznych żartów w stylu Charlie Hebdo". Postulat wywołuje mieszane komentarze rosyjskich kibiców. Materiał programu 24 "Godziny".

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24bis.pl

Ceny prądu. Bartłomiej Derski o opłatach za dystrybucję

Ustaloną ceną objęte zostaną wszystkie rodzaje umów ws. dostaw energii elektrycznej - przewiduje projekt nowelizacji ustawy ws. cen prądu, który w poniedziałek opublikowano na e-stronach Sejmu. Ponadto nowymi przepisami ma być objęta tylko energia elektryczna, a nie stawki sieciowe. - Za dystrybucję ministerstwo mocno obniżyło jeden składnik - opłatę przejściową - wyjaśniał Bartłomiej Derski.

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.