Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Rosja nie chce importować. Otwiera centrum z rodzimą produkcją Odtwórz: Rosja nie chce importować. Otwiera centrum z rodzimą produkcją
Źródło: TVN24 BiS

Rosja nie chce importować. Otwiera centrum z rodzimą produkcją

11.09 | Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi co się ma. Z tego założenia wychodzą Rosjanie i organizują targi substytutów, a na nich produkty techniczne i medyczne tylko rodzimej produkcji. Jedni powiedzą, Rosjanie na siłę próbują pokazać, że zachodnie sankcje ich nie bolą. Rosjanie jednak podkreślają, że to dowód na ich sprawność i samodzielność. Relacja Andrzeja Zauchy, korespondenta „Faktów” TVN

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Bartłomiej Derski o doniesieniach "Dziennika Gazety Prawnej''

Ponad 16 miliardów złotych w skali roku może kosztować budżet ręczne sterowanie cenami energii elektrycznej - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.