Forum Ekonomiczne w Krynicy 2018

Rosiak: rząd brytyjski nie zafunduje sobie dużego zamieszania Odtwórz: Rosiak: rząd brytyjski nie zafunduje sobie dużego zamieszania
Źródło: TVN24 BiS

Rosiak: rząd brytyjski nie zafunduje sobie dużego zamieszania

4.09 | Jeżeli chodzi o osoby, które są rezydentami w Wielkiej Brytanii to rząd brytyjski nie pozwoli na to, aby zafundować sobie duże zamieszanie. Wiadomo, że potrzebna tam jest siła robocza i tego ryzyka nie trzeba brać na poważnie - powiedział Przemysław Kamil Rosiak, partner w firmie doradczej KPMG. Dodał, że Polacy mieszkający na Wyspach powinni być świadomi tego, że nadchodzi brexit i że zmienią się zasady ich przebywania w Wielkiej Brytanii.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Robot-artysta z Wielkiej Brytanii

11.02 | Inżynierowie z Wielkiej Brytanii pracują nad robotem artystą. Ai-da, niczym wytrawny rysownik, będzie na żywo szkicował twarze pozujących mu osób. Naukowcy z Engineered Arts chcą też, by Ai-da wchodził z publicznością w interakcje. Pierwszy występ robota rysownika odbędzie się w maju na Uniwersytecie w Oksfordzie.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.