Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Ropa coraz tańsza, paliwa też Odtwórz: Ropa coraz tańsza, paliwa też
Źródło: TVN24 Biznes i Świat

Ropa coraz tańsza, paliwa też

14.01 | Z powodu taniej ropy i wahań na kursie dolara spadają ceny paliw. Już teraz na niektórych stacjach w Polsce zbliżyły się one do 4 zł za litr. Czy są szanse, że przy dystrybutorach zobaczymy cenę poniżej 4 złotych? - Są szanse, żeby przełamać psychologiczną granicę 4 złotych za litr paliwa, ale wydaje mi się, ze bez dalszego wyraźnego spadku cen ropy lub wyraźnego umocnienia cen złotego do dolara one są niewielkie - oceniła w TVN24 Biznes i Świat Urszula Cieślak z BM Reflex.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.

Europejski Kongres Gospodarczy 2019

Źródło: TVN24 BiS

Tony Housh o inwestycjach polskich firm w USA

15.05 | - To bardzo dobry czas dla polskich firm, by myśleć o ekspansji na amerykański rynek - powiedział w rozmowie z TVN24 BiS Tony Housh, prezes Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce.