3...2...1...

Richard Branson ujawnia swoje plany sprzed 45 lat Odtwórz: Richard Branson ujawnia swoje plany sprzed 45 lat
Źródło: TVN24 BiS

Richard Branson ujawnia swoje plany sprzed 45 lat

10.07 | 45 lat temu Richard Branson zrobił w kalendarzu kilka zapisków w sprawie celów, które chce osiągnąć. Waśnie odnalazł te notatki i pokazał światu. Jak się okazuje wśród kilku prostych uwag było kilka takich, które pozwoliły przedsiębiorcy znaleźć optymalną drogę życia i kariery. Pisał między innymi, że chce się nauczyć latać, chce zabawiać ludzi, ale także o tym, że trzeba starannie weryfikować projekty. O szczegółach Agata Zamęcka opowiadała w programie 24 Godziny.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: CNN

Podwodny skarb na Florydzie

15.08 | Historyczne znalezisko u wybrzeży Florydy. Grupa poszukiwaczy podwodnych skarbów wyciągnęła armatę pochodzącą z hiszpańskiego okrętu piratów z początku XVIII wieku. To jednak być może tylko pierwsze z wielu kolejnych odkryć. Grupa posiada bowiem prawa do całego wraku i wszystkich rzeczy, których się na nim znajdują. A skoro statkiem pływali piraci to rzeczy te mogą okazać się dużą niespodzianką.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy