3...2...1...

Richard Branson ujawnia swoje plany sprzed 45 lat Odtwórz: Richard Branson ujawnia swoje plany sprzed 45 lat
Źródło: TVN24 BiS

Richard Branson ujawnia swoje plany sprzed 45 lat

10.07 | 45 lat temu Richard Branson zrobił w kalendarzu kilka zapisków w sprawie celów, które chce osiągnąć. Waśnie odnalazł te notatki i pokazał światu. Jak się okazuje wśród kilku prostych uwag było kilka takich, które pozwoliły przedsiębiorcy znaleźć optymalną drogę życia i kariery. Pisał między innymi, że chce się nauczyć latać, chce zabawiać ludzi, ale także o tym, że trzeba starannie weryfikować projekty. O szczegółach Agata Zamęcka opowiadała w programie 24 Godziny.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24bis

Na co iść do kina? "Ten film mówi o dewastacji rodziny i upadku elit"

17.03 | Na jakie filmowe premiery warto wybrać się do kina? Co nowego wydarzyło się w świecie muzyki w ostatnim tygodniu? O tym, w kulturalnym przeglądzie w TVN24 BiS, opowiedziała Ewelina Woźnica z TVN24. - Film "Happy End" w reżyserii Michaela Hanekego, który w skali mikro skupia się na dewastacji rodziny a w skali makro na upadku europejskich elit - mówiła Ewelina Woźnica.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy