3...2...1...

Rewolucja w handlu przez internet Odtwórz: Rewolucja w handlu przez internet
Źródło: TVN24 BiS

Rewolucja w handlu przez internet

8.02 | Jeszcze przed Bożym Narodzeniem 2018 roku mogą wejść w życie przepisy, które sprawią, że klient będzie mógł korzystać bez problemu ze wszystkich ofert sprzedaży przez internet. Dotąd większość działających na terenie całej Unii Europejskiej firm korzysta z geoblokady - nabywca jest przekierowany na stronę dedykowaną jedynie jego krajowi, choć w innych krajach cena może być niższa. Wprowadzający przepisy politycy uznają, że skoro w realnym świecie nie ma barier i można swobodnie pojechać na zakupy za granicę to ograniczenia w e-handlu też należy zlikwidować. Przepisy musi jeszcze zatwierdzić Rada Unii Europejskiej.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24bis

Pawlikowski nagrodzony w Cannes. "To certyfikat, że film warto obejrzeć"

20.05 | Paweł Pawlikowski otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię za dramat "Zimna wojna" podczas sobotniej uroczystości rozdania nagród 71. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. - To jedno z najbardziej istotnych wyróżnień, które można zdobyć podczas tego festiwalu. Jeśli uda się zdobyć choć jedną nagrodę w czasie festiwalu, to jest to certyfikat jakości, że ten film warto obejrzeć - mówiła w TVN24 BiS Ewelina Woźnica.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy