3...2...1...

Reporter "Faktów" TVN jakiego nie znacie. "Polecam to każdemu" Odtwórz: Reporter "Faktów" TVN jakiego nie znacie. "Polecam to każdemu"
Źródło: TVN24 BiS

Reporter "Faktów" TVN jakiego nie znacie. "Polecam to każdemu"

24.02 | Trzy tysiące kilometrów z Malagi przez bezkresy i pustynie Maroka do Sahary Zachodniej, a to wszystko na motocyklu. Taką trasę pokonał Paweł Płuska, reporter "Faktów" TVN. - Jest to gigantyczna przyjemność i polecam to każdemu - mówi gość cyklu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS. Jak dodaje, Maroko to kraj gigantycznych kontrastów. - Wystarczy, że odjedziesz 30 kilometrów od wybrzeża i tam poznajesz prawdziwe Maroko - wskazuje Paweł Płuska

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: [2019 Cable News Network All Rights Reserved]

Zanurkowała z żarłaczem ludojadem

W ubiegłym tygodniu na Hawajach dał się zauważyć dawno niewidziany w tamtejszych wodach gość. Była to sześciometrowa samica rekina białego, nazywanego też żarłaczem ludojadem.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.