3...2...1...

Reporter "Faktów" TVN jakiego nie znacie. "Polecam to każdemu" Odtwórz: Reporter "Faktów" TVN jakiego nie znacie. "Polecam to każdemu"
Źródło: TVN24 BiS

Reporter "Faktów" TVN jakiego nie znacie. "Polecam to każdemu"

24.02 | Trzy tysiące kilometrów z Malagi przez bezkresy i pustynie Maroka do Sahary Zachodniej, a to wszystko na motocyklu. Taką trasę pokonał Paweł Płuska, reporter "Faktów" TVN. - Jest to gigantyczna przyjemność i polecam to każdemu - mówi gość cyklu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS. Jak dodaje, Maroko to kraj gigantycznych kontrastów. - Wystarczy, że odjedziesz 30 kilometrów od wybrzeża i tam poznajesz prawdziwe Maroko - wskazuje Paweł Płuska

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Fakty TVN

"To najzabawniejsze show w świecie mody"

Najpiękniejsze i najbardziej znane modelki, najnowsza kolekcja luksusowej bielizny i najdroższy biustonosz wart milion dolarów. Prestiż pokazu Victoria's Secret jest w świecie mody niepodważalny.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.