3...2...1...

Renata Juszkiewicz o pierwszej niedzieli bez handlu Odtwórz: Renata Juszkiewicz o pierwszej niedzieli bez handlu
Źródło: tvn24bis

Renata Juszkiewicz o pierwszej niedzieli bez handlu

09.03 | Z kolei Renata Juszkiewicz z Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji (POHiD) mówiła w programie "Bilans" na antenie TVN24 BiS, że niektóre sieci handlowe wydłużają czasy pracy, ale nie są to radykalne zmiany. - Wydłużenie pracy o jedną godzinę nie jest wydłużeniem maksymalnym. Jest to tylko jedna godzina. To nie jest żadne pogwałcenie pomysłu. Jest to dostosowanie się do realiów, w których przyszło nam funkcjonować. To zabezpieczenie interesu klienta w najlepszy możliwy sposób - mówiła Renata Juszkiewicz i dodała, że obroty w handlu spadną, szczególnie w miejscowościach przygranicznych.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24bis

Na co wybrać się do kina? "Ten film trzyma w napięciu"

21.08 | Film "Sicario 2: Soldado" to kawał dobrego kina. To jest ten typ seansu, kiedy siedzimy na krawędzi kinowego fotela i nie chcemy odwrócić wzroku choć na chwilę. To jest trzymające w napięciu, dobre kino - mówiła w TVN24 BiS Ewelina Woźnica z TVN24.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24bis.pl

Czy Polskę stać na euro? Oto plusy i minusy wspólnej waluty

28.01 | Czy stać nas na euro? Zdaniem prezydenta Andrzej Dudy, powinniśmy przyjąć wspólną walutę dopiero wtedy, kiedy zarobki przeciętnego Polaka mniej więcej zbliżą się do średniej unijnej. Prezes Narodowego Banku Polskiego Adam Glapiński ocenia, że może to nastąpić za minimum 20 lat. Tymczasem ekonomiści wymieniają plusy i minusy wejścia do eurogrupy