3...2...1...

Renata Juszkiewicz o pierwszej niedzieli bez handlu Odtwórz: Renata Juszkiewicz o pierwszej niedzieli bez handlu
Źródło: tvn24bis

Renata Juszkiewicz o pierwszej niedzieli bez handlu

09.03 | Z kolei Renata Juszkiewicz z Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji (POHiD) mówiła w programie "Bilans" na antenie TVN24 BiS, że niektóre sieci handlowe wydłużają czasy pracy, ale nie są to radykalne zmiany. - Wydłużenie pracy o jedną godzinę nie jest wydłużeniem maksymalnym. Jest to tylko jedna godzina. To nie jest żadne pogwałcenie pomysłu. Jest to dostosowanie się do realiów, w których przyszło nam funkcjonować. To zabezpieczenie interesu klienta w najlepszy możliwy sposób - mówiła Renata Juszkiewicz i dodała, że obroty w handlu spadną, szczególnie w miejscowościach przygranicznych.

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: [2019 Cable News Network All Rights Reserved]

Zanurkowała z żarłaczem ludojadem

W ubiegłym tygodniu na Hawajach dał się zauważyć dawno niewidziany w tamtejszych wodach gość. Była to sześciometrowa samica rekina białego, nazywanego też żarłaczem ludojadem.

Wideo tvn24bis.pl

Źródło: tvn24

Kendall Jenner najlepiej zarabiającą modelką

27.12 | Kendall Jenner może nie jest najlepiej zarabiającą osobą w swojej rodzinie, ale wśród modelek nie ma sobie równych. Na konto 23-latki w ciągu 12 miesięcy wpłynęło 22,5 miliona dolarów, czyli równowartość około 85 milionów złotych.

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.