Likwidacja OFE

Morawiecki: 100 procent środków z OFE zostanie przeniesione na prywatne Indywidualne Konta Emerytalne Odtwórz: Morawiecki: 100 procent środków z OFE zostanie przeniesione na prywatne Indywidualne Konta Emerytalne
Źródło: tvn24

Morawiecki: 100 procent środków z OFE zostanie przeniesione na prywatne Indywidualne Konta Emerytalne

15.04 | Rząd Prawa i Sprawiedliwości przedstawia Polakom propozycję przekazania całości z OFE na Indywidualne Konta Emerytalne - powiedział w poniedziałek na konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki. - Środki te będą w 100 procentach prywatne i dziedziczone - dodał szef rząd.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: Reuters

Płonący lew otworzył stadion w La Placie

Na takie otwarcie stadionu warto było czekać długie lata. W argentyńskiej La Placie kibice Estudiantes obejrzeli prawdziwy multimedialny spektakl, kiedy na obiekcie Jorge Luisa Hirschiego szalał gigantyczny, wygenerowany komputerowo lew.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.