Likwidacja OFE

Ratunek w głębinach. Jak można uratować załogę okrętu podwodnego Odtwórz: Ratunek w głębinach. Jak można uratować załogę okrętu podwodnego
Źródło: TVN24 BiS

Ratunek w głębinach. Jak można uratować załogę okrętu podwodnego

20.11 | Obecnie floty na świecie dysponują różnymi typami pojazdów podwodnych, które pozwalają przejąć ludzi ze spoczywającej na dnie jednostki. Być może taki sprzęt zostanie wykorzystany do pomocy załodze argentyńskiego okrętu San Juan, który zaginął w połowie listopada. Jest jednak kilka warunków - o tym w programie "24 Godziny" w TVN24 BiS mówił Patrycjusz Wyżga

Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Źródło: tvn24

Prezydent Duda o rozmowach gospodarczych w Davos

23.01 | - Z prezydentem Brazylii będziemy rozmawiali o współpracy gospodarczej, to wielka gospodarka Ameryki Południowej. To dzisiaj nasz największy partner handlowy w Ameryce Południowej, ale zarazem (...) potencjalne możliwości są znacznie większe - powiedział prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, rozmawiał już z przedstawicielami firm Procter & Gamble oraz Sokon Motor.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Źródło: tvn24bis.pl

Ceny prądu. Bartłomiej Derski o opłatach za dystrybucję

Ustaloną ceną objęte zostaną wszystkie rodzaje umów ws. dostaw energii elektrycznej - przewiduje projekt nowelizacji ustawy ws. cen prądu, który w poniedziałek opublikowano na e-stronach Sejmu. Ponadto nowymi przepisami ma być objęta tylko energia elektryczna, a nie stawki sieciowe. - Za dystrybucję ministerstwo mocno obniżyło jeden składnik - opłatę przejściową - wyjaśniał Bartłomiej Derski.

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.