Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Ramzan Kadyrow reaguje na sankcje. "Biedni Amerykanie" Odtwórz: Ramzan Kadyrow reaguje na sankcje. "Biedni Amerykanie"
Źródło: tvn24bis

Ramzan Kadyrow reaguje na sankcje. "Biedni Amerykanie"

21.12 | Przywódca Czeczenii znalazł się na liście kilkudziesięciu osób ze świata, obłożonych sankcjami przez USA za łamanie praw człowieka. Ramzan Kadyrow zareagował na tę wiadomość specjalnie nagranym filmikiem. Film nagrano w siłowni, choć nie widać, żeby polityk podnosił sztangę, przy której został nagrany. W najprawdopodobniej zaaranżowanej scence Kadyrow dostaje od współpracownika telefon z informacją o sankcjach. Komentuje to między innymi słowami: Biedni Amerykanie. Jedna, maleńka, ale dumna Republika Czeczenii nie daje takiemu krajowi spokoju.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Bartłomiej Derski o doniesieniach "Dziennika Gazety Prawnej''

Ponad 16 miliardów złotych w skali roku może kosztować budżet ręczne sterowanie cenami energii elektrycznej - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.