Rodzina 500 plus

Radzikowski o "zasadzie złotówka za złotówkę" w 500 plus Odtwórz: Radzikowski o "zasadzie złotówka za złotówkę" w 500 plus
Źródło: TVN24 BiS

Radzikowski o "zasadzie złotówka za złotówkę" w 500 plus

11.09 | Zdaniem Andrzeja Radzikowskiego z Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych "program 500 plus jest źle skonstruowany". - Od początku mówiliśmy, że powinna być tutaj "zasada złotówka za złotówkę", tak jak się poprzednio w koalicji PO-PSL udało się przekonać w sprawie zasiłków rodzinnych - powiedział gość programu "Bilans" w TVN24 BiS.

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: tvn24

Rekordowa sztuka

Za ponad cztery i pół miliona złotych sprzedano pracę Wojciecha Fangora. - To jest absolutny rekord, sztuka współczesna po raz pierwszy przebiła sztukę klasyczną - twierdzą eksperci. Kolejna aukcja z pracami Fangora już niebawem i szacuje się, że rekord może zostać pobity.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.