6. edycja Nagrody Polskiej Rady Biznesu imienia Jana Wejcherta

Przemówienie profesora Krystiana Jażdżewskiego Odtwórz: Przemówienie profesora Krystiana Jażdżewskiego
Źródło: TVN24 BiS

Przemówienie profesora Krystiana Jażdżewskiego

22.05 | - To bardzo poruszający moment. W Polsce co trzecia osoba choruje na raka, szczęśliwie nowotwór wcześnie wykryty jest w pełni wyleczalny, testy genetyczne oceniają ryzyko zachorowań i wskazują co zrobić żebyśmy nie chorowali lub żebyśmy rozpoznali chorobę wcześnie, kiedy możemy ją w pełni wyleczyć. W Polsce jest nawet milion osób o podobnie wysokim, jak u Angeliny Jolie, ryzyku zachorowania Naszym marzeniem jest, aby znaleźć je wszystkie i powiedzieć co zrobić żeby nie zachorować lub wykryć chorobę wcześnie - mówi profesor Krystian Jażdżewski

Z rynków

Wideo dnia TVN24 BiŚ

Źródło: AP

Erupcja wyspy-wulkanu w Nowej Zelandii

09.12 | W poniedziałek w Nowej Zelandii doszło do erupcji wyspy-wulkanu White. Wiele osób uznaje się za zaginione, wiele zostało rannych. Policja poinformowała o jednej ofierze śmiertelnej, wskazując jednak, że "w oparciu o informacje, jakie otrzymuje, prawdopodobnie będzie ich więcej". W pobliżu krateru w chwili erupcji przebywało około 50 osób, w tym turyści.

Magazyny

Źródło: TVN24 Biznees i Świat

R2D2 w studio TVN24 BiŚ. Co nowego w 7. części "Star Wars"?

20.04 | W nowej, siódmej części "Gwiezdnych Wojen" lubiany przez fanów serii robot R2D2 zyska młodszego kolegę - droida BB8. O tym, jakie jeszcze nowości czekają na fanów "Star Wars" rozmawiali w TVN24 Biznes i Świat Paweł Zadrożny i Paweł Łęczycki ze Star Wars Artistic Team. Towarzyszył im Artoo-Deetoo.