Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Propozycje podróżnicze na Wielkanoc Odtwórz: Propozycje podróżnicze na Wielkanoc

Propozycje podróżnicze na Wielkanoc

13.03 | - Z biletami jest tak, jak z każdym towarem - ocenił Jakub Porada dziennikarz i podróżnik. - Jeżeli spodnie w hipermarkecie kosztują 300 zł, a potem jest promocja i są przecenione na 89 zł, to lepiej jest kupić je taniej, bo to jest ten sam produkt. Z biletami i wyjazdami zagranicznymi jest dokładnie tak samo - przekonywał gość TVN24BiS. Nadchodzące święta Wielkiej Nocy są odpowiednim czasem na wizytę w miejscach świętych, takich jak Watykan czy Jerozolima. Dobrym wyborem może być także pobliski Berlin, z którym łączą nas szybkie autostrady, sąsiedzka Praga czeska, czy odleglejszy i znacznie droższy Paryż.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.