Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Prokurator o zarzutach dla byłych urzędników KNF Odtwórz: Prokurator o zarzutach dla byłych urzędników KNF
Źródło: tvn24

Prokurator o zarzutach dla byłych urzędników KNF

7.12 | Osoby podejrzane i zatrzymane za ten czyn zobowiązane były do podjęcia określonych działań zaradczych w związku z sytuacją panującą w SKOK Wołomin. Natomiast ustalenia śledztwa wskazują na to, że podejrzani tych czynności nie podjęli. I w związku z zaniechaniem podjęcia tych czynności w kasie SKOK Wołomin powstała szkoda przekraczająca 1,5 miliarda złotych - powiedział Marcin Lorenc z Prokuratury Regionalnej w Szczecinie.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Bartłomiej Derski o doniesieniach "Dziennika Gazety Prawnej''

Ponad 16 miliardów złotych w skali roku może kosztować budżet ręczne sterowanie cenami energii elektrycznej - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.