Forum Ekonomiczne w Davos 2019

Prezes PGP: Dla klienta powinno się zmienić jak najmniej Odtwórz: Prezes PGP: Dla klienta powinno się zmienić jak najmniej
Źródło: tvn24

Prezes PGP: Dla klienta powinno się zmienić jak najmniej

07.01 | Od 1 stycznia korespondencję z sądów i prokuratur może nam dostarczyć już nie tylko listonosz Poczty Polskiej, ale też In Post i Polskiej Grupy Pocztowej. PGP podpisała w tej sprawie umowę ze Skarbem Państwa. - Dla klienta powinno się zmienić jak najmniej - zapewnia Leszek Żebrowski, prezes Polskiej Grupy Pocztowej.

Podwyżki cen prądu w 2019 roku

Bartłomiej Derski o doniesieniach "Dziennika Gazety Prawnej''

Ponad 16 miliardów złotych w skali roku może kosztować budżet ręczne sterowanie cenami energii elektrycznej - dowiedział się "Dziennik Gazeta Prawna".

12 listopada wolny od pracy

Radosław Knap o 12 listopada

Prezydent w środę po południu podpisał ustawę o ustanowieniu 12 listopada Święta Narodowego z okazji 100. - To obraca się przeciwko intencjom ustawodawcy, nie można zaplanować tego dnia świątecznego zarówno dla klientów, jak i pracowników - powiedział dyrektor generalny Rady Centrów Handlowych Radosław Knap.

Strajk w LOT

Paweł Borys zmierza na spotkanie z zarządem PLL LOT

Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys oraz prezydent Pracodawców RP Andrzej Malinowski spotkali się z protestującymi pracownikami PLL LOT. Po spotkaniu udali się do siedziby zarządu PLL LOT.