Światowe Forum Ekonomiczne w Davos 2020

Prezes JSW: jeśli sytuacja się nie poprawi, zabierzemy deputat węglowy emerytom w 2015 Odtwórz: Prezes JSW: jeśli sytuacja się nie poprawi, zabierzemy deputat węglowy emerytom w 2015
Źródło: TVN24 BiS

Prezes JSW: jeśli sytuacja się nie poprawi, zabierzemy deputat węglowy emerytom w 2015

29.09 | - Jeśli sytuacja na rynku węgla się nie poprawi, a będziemy mieli wybór właśnie między tego typu świadczeniami, a procesem inwestycyjnym gwarantującym rozwój firmy i miejsc pracy, to wybór zarządu niewątpliwie padnie na to żeby utrzymać proces inwestycyjny, a przez to utrzymać miejsca pracy na Śląsku. Jestem zobowiązany do tego, aby firmę chronić przed utratą gotówki, która potem może skutkować poważnymi decyzjami i np. angażowaniem członków rządu w rozwiązywanie tych problemów. Jestem pewny, że problemy powinny być rozwiązywane na szczeblu firm, odpowiednio wcześniej - mówił w TVN24 Biznes i Świat Jarosław Zagórowski, prezes JSW.

Wyrok TSUE w sprawie kredytów frankowych

Źródło: UOKiK

Frankowicze. Stanowisko UOKiK w sprawie wyroku TSUE

23.12 | - Nie może być zgody na to, że za swoje działania sprzeczne z prawem banki obciążają konsumentów. Jest to niezgodne z postanowieniami dyrektywy dotyczącej nieuczciwych warunków umownych - podkreślił prezes UOKiK Marek Niechciał.

Forum Ekonomiczne w Krynicy 2019

Źródło: tvn24bis

Cała rozmowa z Wandą Buk

05.09| Premier Mateusz Morawiecki i wiceprezydent USA Mike Pence podpisali w poniedziałek w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów deklarację dotyczącą bezpieczeństwa budowania sieci 5G. - W momencie, kiedy wszyscy na całym świecie zaczęli sobie uświadamiać, że sieć telekomunikacyjna to już nie tylko filar rozwoju gospodarki, ale też stanowi o naszym bezpieczeństwie, tak samo jak dostęp do sieci energetycznej, tak wszyscy zaczęli się zastanawiać, jak ją zabezpieczyć. Jednym z wyrazów tych rozważań i tego zainteresowania w tym obszarze jest właśnie podpisana w poniedziałek deklaracja - mówiła wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.

Prezentacja programowa TVN Discovery Polska - Jesień 2019

Źródło: Discovery

Discovery - zwiastun

Discovery od ponad 30 lat zaspokaja ciekawość, bawi i edukuje widzów na całym świecie. W tym sezonie czeka nas jeszcze więcej emocji i prawdziwych historii. Poznamy również wyjątkowych bohaterów, którzy na co dzień łamią wszelkie stereotypy.